• https://www.facebook.com/kombidogalgazservisi
İstanbul Avrupa yakasında Hizmet Vermekteyiz
 Euzu besmele
 
 Web sitemize hosgeldiniz           Atakent kombi servisi

 Kombi servisi servis ara05395660447 Dogalgaz tesisatcisi


 Kombi bakimi 05395660447Basaksehir kombi servısı

ACİL SERVİS
Tıkanıklık açma servisi

Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma servisi

Merhabalar merkez servis hizmetlerimiz Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma servisi olarak hizmet vermektedir,Robot cihazlarımızla birlikte gaziosmanpaşa mutfak tıkanıklığı açma, kırmadan son teknoloji cihazlarımız ve tecrubeli ustalarımızla 7/24 servis hizmetinizdeyiz.

Kameralı tıkanıklık açma, tıkanıklık açma servisi Gaziosmanpaşa bölgesinde her semtine hizmet vermektedir.

Tıkanmış pimaş belirli başlı teknikler sayesinde Robotik cihazlar yardımıyla itinayla açılır ve tesisata göndermiş olduğumuz kameralı sistem sayesinde her hangi bir meyil ve yahut sorunlu pimaşların baglı oldugu cihaz sayesinde kırılması gereken alanı yuzeysel olarak sıva ustunde zeminde tespit etmekteyiz.

Gaziosmanpaşa'da tıkalı lavabo açma,makine ile gider açma,tıkalı klozet tıkanıklığı açma ve tıkanıklık görüntüleme hizmeti vermekteyiz.

Tıkalı pimaş görüntüleme gaziosmanpaşa'da profesyonel kadro, son teknolojik cihazlarla  size bir telefon kadar uzaktayız.

Tıkanıklık açma işleminde, yapmış oldugumuz görüntüleme sonucunda yapılacak işleme karar verilir ve tıkanıklık açma robotu ve basınçlı tesisat yıkama makinesi kullanıkmaktadır.