Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

acil klima bakım servisi

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Protherm Leopard Arıza Kodları

 Protherm Leopard Kombi
Protherm Leopard Arıza Kodları

 

  • Protherm Leopard F0 Arıza Kodu : F0 arıza kodu kombide suyun bittiğini belirten arıza kodudur. Bu durumda yapılması gereken kombinin altında bulunan doldurma musluğu yardımı ile cihaza 1,5 bar su basılmasıdır. Daha sonrasın da cihaz düzelecektir.
  • Protherm Leopard F1 Arıza Kodu Kombinin ateşleme yapmadığını veya ateşleme yaparken sorun yaşadığını böylelikle de ateşleme işlemini yarıda kestiğini belirten arıza kodudur. Bu kod ekranda belirdiği sırada yapılması gerekli olan işlemler öncelikle gaz vanaları açık mı değil mi kontrol edilmelidir. Eğer açıksa Leopard kombinin su basıncı kontrol edilmelidir. Şayet basınç düşmüş ise cihaz ateşleme yapamayabilir. Fakat basınç da normal ise cihaza birkaç kez üst üste reset atınız. Reset attıktan sonra da kombi düzelmiyor ise tüketici olarak daha fazla müdahale edebileceğiniz durum söz konusu değildir. Gaz valfi, devir daim pompası, ateşleme elektrodu veya kartın da arıza meydana gelmiş olabilir. Protherm Leopard Servisi’ni arayınız.
  • Protherm Leopard F2 Arıza Kodu Kalorifer gidiş sensörün de arıza meydana geldiğini belirleyen koddur. Yani bu kod ekrana geldiği sırada peteklerden verim alınamayabilir. Servis tarafından müdahale gereklidir.
  • Protherm Leopard F3 Arıza Kodu cihazda aşırı ısınma sorunu olduğunu belirten koddur. Kombi aşırı ısındığı için cihaz kendini geçici olarak bloke eder ve kullanıma kapatır. Böyle durumlar bir süre bekleyiniz. Belirli bir zaman diliminden sonra arıza hala devam ediyor ise limit termostat arızalanmış olabilir. Protherm Kombi Servisi’ni arayınız.
  • Protherm Leopard F4 Arıza Kodu : Sıcak suyun akmasında etmen olan parçalardan biri olan sensör de arıza meydana geldiğini belirten koddur. Bu kod ekranda belirdiği sırada kullanıcının sıcak su alması mümkün değildir veya sıcak su akarken kullanıcı sürekli sorun yaşar. Sensörün değişimi için servis çağırmanız gerekir.
  • Protherm Leopard F5 Arıza Kodu : Dış hava sensörün de arıza yaşandığını belirten koddur. Ya dış hava sensörü arızalanmış yada kombiyle bağlantısı kopmuş. Aynı şekilde ayarlarında da aksama meydana gelmiş olabilir. Konuyla alakalı Leopard Kombi Servisi‘nden destek almanız gerekmektedir.
  • Protherm Leopard F9 Arıza Kodu : Kombi çalışıyor fakat ayarları değiştirilemiyor. Bu durumda kombiye birkaç defa reset atınız. Eğer cihaz hala aynı hatayı veriyor ise kombinin parametre ayarlarının yapılması gerektir. Bu ayar içinde Protherm Servisi telefonunu arayarak çağırmanız gerekir.

Protherm Leopard Kombi

 

0543 810 40 42

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi