Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Baymak Luna Arıza Kodları

Baymak Luna KombiBaymak Luna Arıza Kodları

 • E01 Arıza Kodu : Kombiye gaz girişinde problem olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda Baxi Luna kombinin gaz valfi ya da ana kartı arızalı diyebiliriz. Bu parçaların ikisinden birinin arızalı olması demek kombiye gaz girişinin yeterli olmadığı anlamına gelir ve bu durumda cihaz çalışmaz. Yapmanız gereken Luna Kombi Servisi’ni aramaktır.
 • E02 Arıza Kodu : Aşırı ısınma termostatı veya limit termostatı arızalı olduğunda Luna kombi ekranında bu uyarı kodu belirir. Kombinin içindeki su aşırı ısınır ise limit termostatı direk kombiyi bloke eder. Bu durumda kombinin parçalarında sorun olduğunu söyleyebiliriz. Yalnız tüketici olarak yapabileceğiniz işlem yoktur, Baymak Luna Servisi ile görüşmelisiniz.
 • E03 Arıza Kodu : Baca tip kombilerde baca sensöründe sorun olduğunda ya da kablolarında kopma meydana geldiğinde Luna kombi ekranında bu uyarı kodu belirir. Baca sensörü ortam ve aynı zamanda kombinin iç sıcaklığını ölçme, bu durumu elektronik karta aktarma görevindedir. Cihaza müdahale etmemeli direk olarak Baymak Luna Servisi çağrı merkezini aramalısınız.
 • E05 Arıza Kodu : Tesisat sensöründe problem olduğunda ya da arıza oluştuğunda Luna kombi ekranında E05 arıza kodu belirir. Bu durumda direk olarak sensör değişimi gerekeceği için Luna Kombi Servisi ile iletişime geçmelisiniz.
 • E06 Arıza Kodu : Luna kombide E06 arıza kodu sıcak su sensöründe sorun olduğu anlamındadır. Bu durumda sensör değişimi yapılana kadar kombi sıcak su sağlamaz. Sensör değişimi için 0543 810 40 42 numaralı Baymak Luna Kombi Servisi’ni aramalısınız.
 • E10 Arıza Kodu : Luna kombide basınç göstergesinin azaldığını daha doğrusu kombinin suyunun azaldığını belirten hata kodudur. Bu durumda kombinin doldurma musluğunu açmalı kombiye 1,5 bara kadar su basmalısınız. Bu işlem sonrasında kombi ekranında bulunan arıza kodu yok olacak kombi yeniden çalışacaktır.
 • E25 Arıza Kodu : Cihazın çok fazla ısındığı anlamına gelen hata kodudur. Bu durumda eşanjör tıkalı, kalorifer filtresi kirli, üç yollu vana konum değiştiriyor ya da pompa sıkışıyor diyebiliriz. Cihaza müdahale etmeyin ve hemen Luna Kombi Servisi’nin 0543 810 40 42 numaralı telefonunu arayın.
 • E35 Arıza Kodu : Luna kombinin alev oluşturmada güçlük çektiğini ve alevi oluşturmadığını bildiren arıza kodudur.  Bu durumda kombi ateşlemeyi yapar fakat alev oluşumu engellenir. Arızanın çözümlenmesi ve sorunun giderilmesi için Luna Servisi ile görüşmelisiniz.
 • E80 Arıza Kodu : Luna kombi ekranında E80 uyarısı varsa bu kombinin beyninde yani ana kartında sorun olduğu anlamına gelmektedir. Baymak Luna Servisi’ni arayarak yardım talebinde bulunun.
 • E97 Arıza Kodu : Luna kombide beliren E97 arıza kodu elektrik voltajlarından kaynaklanmaktadır. Daireye gelen voltaj düşük ise ya da kombinin ana kartında sorun varsa bu uyarı kodu kombi ekranında belirir. Bu durumda Luna Servisi ile görüşmelisiniz.
 • E98/99 Arıza Kodu : Luna kombi ekranında bu iki hata kodundan biri varsa elektronik kartta sorun olduğunu anlayabiliriz. Bu durumda cihaza müdahale etmek yerine Baymak Luna Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Baymak Luna Kombi Arıza Kodları | 7/24 Acil Servis

 

0543 810 40 42

 

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi