Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Baymak Falke Arıza Kodları

Baymak Falke Kombi

Baymak Falke Arıza Kodları

  • E01 Arıza Kodu : Falke kombide bu uyarı kodu varsa cihaza gaz girişi yetersizdir. Ya da gaz geliyordur fakat gaz valfinde sorun olması sebebi ile cihaz bunu algılamıyordur. Cihazın elektronik kartında sorun olabilir. Bunun yanı sıra gaz valfi çalışmıyor olabilir. Sorunun biran önce çözümlenmesi için Falke Kombi Servisi’ni arayınız.
  • E02 Arıza Kodu : Kombide aşırı ısınma sorunu olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda cihaz bloke olmuştur. Bu şekilde kombiyi kullanamazsınız. Problemin ortadan kalkması için Falke Servisi’ni aramalısınız.
  • E03 Arıza Kodu : Hava akış problemidir. Bu sorunda cihazın çeşidi önemlidir. Hermetik cihazlarda prosestat, fan ya da anakart sorunu olabilir. Bacalı cihazlarda ise baca sensöründe sorun olabilir ya da baca çekmiyor olabilir. Mutlaka servis ekiplerinden yardım almalısınız.
  • E05 Arıza Kodu : Falke kombi ekranında E05 arıza kodu belirdi ise ısınma sensöründe sorun olduğu anlamına gelmektedir. Bu durumda tüketici olarak yapabileceğiniz işlem yoktur. kalorifer ısınmasında sorun vardır ve direk Baymak Servisi’ni 0543 810 40 42 numaralı telefondan aramalısınız.
  • E06 Arıza Kodu : Sıcak su sensöründe arıza olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda sensör değişimi gerekektedir. Falke kombi böyle bir hata kodu verdiğinde kombiden sıcak su alamazsınız. Baymak Falke Servisi’ni arayıp bu konuda yardım almanız gerekmektedir.
  • E10 Arıza Kodu : Falke kombide E10 arızası kombi su basınının 0,3 barın altında olduğunu gösterir. Bu durumda kombi çalışmaz. Kombinin altında yer alan doldurma musluğunu açmalı kombi basıncını 1, bara yükseltmelisiniz. Kombi basıcını bu değere getirdiğinizde kombi çalışacaktır.
  • E25 Arıza Kodu : Falke kombide bu uyarı kodu maksimum sıcaklık anlamındadır. Bu durumda cihaza müdahale etmeniz mümkün olmamaktadır. Sorunun birden çok sebebi olabilmektedir. Mesela kalorifer filtresi tıkalı, pompa sıkışık, eşanjör kireçli ya da üç yolu vana konum değiştiriyor olabilir. Baymak Falke Kombi Servisi’ni aramalısınız.
  • E35 Arıza Kodu : Falke kombide cihazın ateşlemeyi sağladığını fakat alev oluşturmadığını bildiren hata kodudur. Bu durumda cihazı resetlemeniz gerekmektedir. Falke kombiyi resetlediniz fakat sorun hala devam ediyorsa Falke Kombi Servisi’ni aramalı yardım istemelisiniz.

Baymak Falke Arıza Kodları | 7/24 Acil Servis

0543 810 40 42

 

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi