• https://www.facebook.com/kombidogalgazservisi

 Euzu besmele

 

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

 

 

 Web sitemize hosgeldiniz
 
 
Kombi Klima Servisiİstanbul Klima kombi servisi
Basaksehir kombi servısı
 
 
 
 

 

Baymak Lambert Arıza Kodları

Baymak Lambert Arıza Kodları

  • Baymak Lambert  E01 Arıza Kodu : Lambert kombinin ateşlemeyi başarıyla yapmadığını belirten hata kodudur. Kombide ateşleme başarısızlığı da diyebiliriz. Kombi ateşlemeyi yapmadığı için hem sıcak su alamazsınız hem de petekleriniz ısıtma yapmaz. Bu durumda kombiye reset atmak gerekir. Reset işlemini üç kez tekrarlamanız gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra kombi yine aynı uyarıyı veriyor ise Lambert Kombi Servisi’ne 0539 566 04 47  numaralı telefondan ulaşmalı yardım almalısınız.
  • Baymak Lambert  E02 Arıza Kodu : Emniyet termostat sensöründe sorun olduğunu belirten bir arıza kodudur. Bu konudaki yardımları ancak uzman servis ekibinden alabilirsiniz. Kullanıcı olarak yapabileceğiniz işlem bulunmaz.
  • Baymak Lambert  E03 Arıza Kodu : Atık gaz sisteminin iyi şekilde çalışmaması sebebi ile kombinin arızaya geçtiğini belirtir. Bu durumda cihaz bacalı ise baca yerinden çıkmış diyebiliriz. Baymak Kombi Servisi’ni aramanız gerekmektedir.
  • Baymak Lambert  E05 Arıza Kodu : Lambert kombide E05 hata kodu kalorifer tesisatı sensörünün arızalı olduğu anlamına gelmektedir. Lambert kombide genellikle kış mevsiminde bu arıza kodu ekranda belirebilmektedir. Sorunun çözümlenmesi için Lambert Kombi Servisi’ni aramalısınız.
  • Baymak Lambert  E06 Arıza Kodu : Kombi de sıcak su arızasının yaşandığını belirleyen E06 arıza kodu ekran da olduğu sürece kullanıcı sıcak su alamaz. Öncelikle kombinin su basıncına bakınız. Düşükse 1,5 bara kadar su basınız. Fakat basınç normal ve kombi hala sıcak su vermiyor ise sensör arızalı olabilir. Baymak Servisi ile görüşmeniz gereken bir durumdur.
  • Baymak Lambert  E10 Arıza Kodu : Kombide mevcut olan su basıncının düşük olduğu anlamına gelmektedir. Cihazın iyi şekilde verim sağlaması için içerisin de 1 ile 2 arasına gelecek kadar su basılması gerekir. Su basma işleminden sonra kombi çalışır durumuna geri dönecektir.
  • Baymak Lambert  E25/26 Arıza Kodu : Lambert kombide aşırı ısınma sorunudur. Bu durumun birden çok sebebi bulunmaktadır. Pompa sıkışmış olabilir, ana eşanjörde tıkanma durumu ya da kireçlenme durumu söz konusu olabilir, tesisat tıkalı olabilir ya da cihazın kalorifer filtresi tıkanmış olabilir. Sorunun sebebi ancak yerinde görülür ise tespit edilebilir ve müdahale yapılabilir. Bu durumda mutlaka servis yardımı alınız.
  • Baymak Lambert  E35 Arıza Kodu : Kombinin ateşleme denemesi yaptıktan sonra alevleme almadığını belirten koddur. Bu sorun da cihaz alev almadığı için kombi çalışma sergilemez. Baymak Servisi’ni arayarak sorunun çözümü hakkında bilgi almanız gerekir.
  • Baymak Lambert  E96 Arıza Kodu : Kombiye gelen voltajlar da düşüklük yaşandığını ve bu sebeple de cihazın çalışmadığını belirtmek isteyen arıza kodudur. Bu kodda kullanıcı regülatör kullanmalıdır. Çünkü bu sorun sık sık yaşanırsa cihaza kalıcı hasarlar verebilir.

 

ACİL SERVİS
İSTANBUL KLİMA BAKIM SERVİSİ

İstanbul Klima bakım servisi

İstanbul Klima bakım servisi 

İstanbul'da tüm bölgelere hizmet vermekteyiz 

 

 

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.

İstanbul Kazan Servisi

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar23.004923.0971
Euro24.607624.7062
İSTANBUL PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

İSTANBUL PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

İstanbul petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

istanbul petek temizleme servisi

AVRUPA YAKASI BÖLGELER

ANADOLU YAKASI BÖLGELER