Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

acil klima bakım servisi

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Baymak Eco Arıza Kodları

Baymak Eco KombiBaymak Eco Arıza Kodları

  • Baymak Eco  E01 Hatası : Eco kombiler de E01 arıza kodu kombinin ateşlemesinde sorun olduğunu belirten koddur. Bu kodda kombi bir verim sağlamaz. Çalışma sistemi sergilemez. Gaz gurubunda, elektronik kartta, iyonda sorun olabilir. Baymak Servis çağırarak müdahale ettirmeniz gerekir.
  • Baymak Eco  E02 Hatası : Kombinin içerisin de aşırı ısınmaya karşı bir termostat bulunmaktadır. Bu termostat kombi çok fazla ısındığı sürede devreye girerek cihazı geçici olarak devre dışı bırakır. Buda kombiye olası zararların gelmesini engeller. Eğer kombi de E02 arıza kodu beliriyor ise bu termostat arıza görmüş demektir. Servis tarafından müdahale gerekir.
  • Baymak Eco  E03 Hatası : Cihaz içinde mevcut olan hava basınç anahtarı vardır. Bu parça hava akışı esnasın da arıza yaşanırsa devreye girer ve kombiyi koruma altına alarak cihazın ekranın da E03 arıza kodunu gösterir. Cihazın baca bağlantılarına bakılması gerekir. Bacayla alakalı olarak herhangi bir problem yoksa prosestat yahut fanda sorun arıza olabilir. Baymak Servisi 0543 810 40 42 ile görüşmeniz gerekir.
  • Baymak Eco  E05 Hatası : Tesisat sensörün de arıza yaşandığını belirten ve bu yüzden de peteklerin iyi düzeyde ısınmayacağını söyleyen hata kodudur. Sensör değişimi gerekebilir. Servis tarafından müdahale edilmesi gereken bir durum söz konusudur.
  • Baymak Eco  E06 Hatası : Hemen hemen her kombi de oldukça fazla yaşanan sıcak su arızasını belirten koddur. E06 arıza kodu cihazda belirdiği sırada sıcak su sensörünün arızalandığını ve kombinin sıcak su akıtmayacağını belirten koddur. Baymak Kombi Servisi ile görüşerek yardım almanız gerekir.
  • Baymak Eco  E10 Hatası : Kombinin çalışması için içerisin de belirli bir miktar su olması gerekir. Bu suyun basınç değeri 1,5 bardır. Eğer bu basınç düşmüş ise kombi E10 arıza kodu vermeye başlar. Yapılması gerekli olan ise cihazın doldurma musluğunu açarak basınç 1,5 bar olana kadar su basılmasıdır. Sonrasın da kombi düzelecektir.
  • Baymak Eco  E25/26 Hatası : Muhtemel pompa sorunu olarak bilinen bu arıza kodlarında kullanıcı cihazda çeşitli olarak bir çok arıza görebilir. Sorunun çözümü için Baymak Eco Servisi aranmalıdır.
  • Baymak Eco  E35 Hatası : Kombinin ateşleme yaptıktan sonra alev oluşturmadığını belirleyen arıza kodudur. Bu kodda sorun iyonlar da veya gaz valfin de olabilir. Cihazın verim sağlaması geçici süreliğine engellenebilir. Sorunun çözümü için servisten yardım isteyiniz.
  • Baymak Eco  E96 Hatası : Cihaza gelen voltajlar da düşüklük yaşandığını ve bu yüzden de kombinin verim kaybı yaşadığını belirleyen koddur. Voltajları düzenleyen regülatör kullanmanız tavsiyemizdir. Daha detaylı bilgi için Baymak Servisi iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Baymak Eco Kombi Arıza Kodları

0543 810 40 42

 

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi