Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

acil klima bakım servisi

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Baymak Dolcevita Arıza Kodları

Baymak Dolcevita Kombi

Dolcevita Kombi Arıza Kodları


  • Baymak Dolcevita E01 Arıza Kodu : Dolcevita kombi ekranında E01 uyarısının anlamı cihazın ateşlemeyi sağlamamasıdır. Kombi ateşleme yapmadığında verim de alınamaz. Bu nedenle de sizin bu durumda Dolcevita Servisi’ne ulaşmanız gerekmektedir.
  • Baymak Dolcevita  E02 Arıza Kodu : Dolcevita kombi aşırı ısınma sebebi ile kendini bloke ettiğinde ekranında bu uyarı kodu belirir. Sorun aşırı ısınma termostatının arıza yapmasıdır. Baymak Dolcevita Servisi aramalı yardım istemelisiniz.
  • Baymak Dolcevita  E03 Arıza Kodu : Dolcevita kombinin atık gaz sisteminin tam anlamıyla çalışmaması sebebi ile kombinin arızaya geçmesidir. Cihazın baca kontrolü gerekir. Baca çalışmasını sorunsuz gerçekleştiriyorsa fan motorunda ya da prosestatta sorun var diyebiliriz. Baymak Dolcevita Servisi ile görüşmelisiniz.
  •  Baymak Dolcevita  E05 Arıza Kodu : Cihazın kalorifer sensöründe sorun olduğunda ekranda beliren hata kodudur. Bu durumda peteklerinizle alakalı ısınmama sorunu yaşarsınız. Durum kalorifer sensörü ile alakalı olabilir. Bu yüzden de arıza tespiti ve müdahalesi için Baymak Servisi aramalısınız.
  • Baymak Dolcevita  E06 Arıza Kodu : Dolcevita kombi ekranında beliren bu hatanın açıklaması sıcak su sensöründe sorun olduğudur. Bu durumda kombi sıcak su vermez. Kombi eğer sıcak suyu verirse belirli bir süre kadar verir sonrasında suyu soğutur. Tüketici müdahalesi gerektirmeyen bir durum olduğu için direk Dolcevita Kombi Servisi aranmalıdır.
  • Baymak Dolcevita  E10 Arıza Kodu : Dolcevita kombide su basınç göstergesinin 0,3 barın altında olduğunu yani kombinin suyunun azaldığını belirten uyarı kodudur. Bu durumda tüketici olarak kombinin altında bulunan doldurma musluğunu açmalı kombiye 1,5 bara gelene kadar su basmalısınız. Sonrasında Dolcevita kombi çalışacaktır.
  • Baymak Dolcevita  E25/26 Arıza Kodu : Dolcevita kombide her iki uyarıdan biri bulunuyor ise muhtemel pompa hatasıdır. Bu durumda cihazda birden fazla sorun olabilir. Mesela petekler ısınmaya bilir, kombi ses yapabilir ya da kombi hiç çalışmıyor olabilir. Bu gibi durumlarda arızanın hem tespiti hem de çözümü için Baymak Servisi’nden yardım almalısınız.
  • Baymak Dolcevita  E35 Arıza Kodu : Bu uyarı kodu kombi ekranında belirdi ise cihazın ateşleme yaptığı fakat alev oluşturmadığı anlamına gelir. Kombiye üç kez reset atmanız gerekmektedir. Reset sonrasında kombi ekranında hala bu uyarı kodu beliriyor ise bu durumda Baymak Kombi Servisi’ni aramalısınız.
  • Baymak Dolcevita  E96 Arıza Kodu : Daireye gelen voltaj düşüklüğü sebebi ile kombi E96 uyarı kodu verir. Bu durumda voltaj düzenleyicisi olarak bilinen regülatör cihazı kullanmanız gerekmektedir. Regülatör cihazı için 0543 810 40 42 numaralı Baymak Dolcevita Servisi iletişim hattını arayabilirsiniz.

Baymak Dolcevita Kombi Arıza Kodları
 
MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi