Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Baymak Brötje Arıza Kodları

Baymak Brötje Kombi

Baymak Brötje Kombi Arıza Kodları

 • Baymak Brötje  E10 Arıza Kodu : Ortamdaki sıcaklık seviyesini elektronik karta aktarmakta olan sensörde sorun olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda tüketici olarak yapabileceğiniz işlem yoktur Brötje Kombi Servisi’ni aramalısınız.
 • Baymak Brötje  E25 Arıza Kodu : Kalorifer sensöründe sorun olduğunu belirten E25 arıza kodu Brötje kombi ekranında belirdi ise peteklerinizden verim alamazsınız. Bu durumda direk olarak Baymak Servisi ile görüşmelisiniz.
 •  Baymak Brötje  E28 Arıza Kodu : Yalnızca bacalı kombilerde bulunan baca sensörü ortamın aynı zamanda kombinin sıcaklığını kontrol eder ve bunu karta aktarır. Kombi ekranında bu hata kodu belirdi ise ya bu sensörde sorun vardır ya da bağlantılarında kopukluk vardır. sensörün görevini yapmadığını belirten bu hata kodunda direk olarak Brötje Kombi Servisi’ni aramalı yardım istemelisiniz.
 • Baymak Brötje  E50 Arıza Kodu : Brötje kombi ekranında bu hata kodu belirdi ise sıcak su sorunu yaşanıyor demektir. Bu durumda sıcak su alamazsınız. Sebebi ise sıcak su sensörünün arızalı olması ve değişime ihtiyacı olmasıdır. Böyle bir durumda cihaza müdahale etmemeli Brötje Kombi Servisi’ne ulaşmanız gerekmektedir.
 • Baymak Brötje  E110 Arıza Kodu : Aşırı ısınma termostatı, limit termostatı (STM) Brötje kombinin içinde bulunan su aşırı ısınma yaptığında cihazı bloke eder. Göstergede bu uyarı kodu var ise aşırı ısınma termostatı arızalıdır veya atık gaz sıcaklığını elektronik karta aktaran baca sensöründe problem vardır. Baymak Servisi’ni çağırmalısınız.
 • Baymak Brötje  E119 Arıza Kodu Brötje kombinin su basınç göstergesi olması gereken değerin altındadır. Kombi ekranında bu uyarı kodu belirdi ise kombiye ihtiyacı olan suyu vermek gerekir. Brötje Kombi basınç göstergesine bakarsanız 0,3 barın altında olduğunu görürsünüz. Bu durumda kombiye doldurma musluğu ile su basmalı basınç değerini 1,5 bara çıkarmalısınız. İşlem sonrası kombi çalışmasına devam edecektir.
 • Baymak Brötje  E125 Arıza Kodu : Brötje kombi ekranında bu hata kodu varsa kombi içinde bulunan pompa kalorifer tesisatında suyu çeviremiyor demektir. Ya da tesisatta hava vardır, bu sebeple kombi aşırı ısınma sayesinde arıza uyarısı veriyordur. Sorunun çözümlenmesi için Brötje Kombi Servisi’ni aramalısınız.
 • Baymak Brötje  E130 Arıza Kodu : Brötje kombide baca sensöründe kısacası ortam aynı zamanda kombi içindeki sıcaklığı ölçüp elektronik karta aktaran sensöründe aşırı ısınma problemi olduğunu gösterir. Sorunun ortadan kalkması için Baymak Kombi Servisi’nden yardım isteyiniz.
 • Baymak Brötje  E133 Arıza Kodu : Kombiye gelmekte olan gaz girişinde problem olduğunu bildiren arıza kodudur. Bu durumda gaz valfinde ya da ana karta problem olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sorun gaz valfi ile alakalı ise kombiye gaz girişi olmaz. Fakat sorun ana kartla alakalı ise bu durumda ana kart gaz valfine görevini yaptırmaz. Böyle bir durumda cihaza müdahale etmemeli Baymak Servisi’ne 05438104042  numaralı telefondan ulaşmalısınız.
 • Baymak Brötje  E151 Arıza Kodu : Cihazın ekranında E151 arıza kodu belirdi ise bu elektronik kartta sorun olduğunu belirtir. Bu durumda cihaza reset atmanız gerekmektedir. Reset işlemi sonrasında bir süre kadar bekleyin. Sorun eğer düzelmez ise Baymak Teknik Servis’i arayınız.
 • Baymak Brötje  E156 Arıza Kodu : Dairedeki voltajın düşük durumda olduğunu belirten hata kodudur. Voltaj değeri 220 V a dönene kadar cihaza müdahale etmeyin. Bu durumda Baymak Brötje Servisi’ni arayın ve voltaj düzenlemeye yarayan regülatör cihazını talep edin. Voltajlarla alakalı sorunlar yaşanıyor ise kombi parçaları hasar görebilir. Bu konudaki bilgileri Baymak Servisi’nden alabilirsiniz.
 • Baymak Brötje  E160 Arıza Kodu : Hermetik tip kombinin fan motorunda sorun olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda tüketicinin müdahalesi gerekmez bu yüzden de Brötje Servisi’ni aramalısınız.
 • Baymak Brötje E193 Arıza Kodu : Tesisatta hava olması sebebi ile cihaz buna bağlı aşırı ısınma durumu yaşatıyordur. Bu durumda teknik destek adına Brötje Servisi’ni arayınız.
Baymak Brötje Servisi
 
 
MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi