Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

acil klima bakım servisi

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Demirdöküm Neva Arıza Kodları

Demirdöküm Neva Kombi Arıza KodlarıDemirdöküm Neva Arıza Kodları


  • Demirdöküm Neva  F1 Arızası: Aşırı ısınma sorunu: Neva kombi bu arıza durumunda kilitlenerek çalışma sağlamaz. Bunun sebebi aşırı ısınma sorununun olmasıdır. Limit termostat arızası olarak da isimlendirebiliriz. Bu arıza durumunda cihaza kullanıcı olarak işlem ya da uygulama yapamazsınız. Servis müdahalesi gerekeceğinden Neva Kombi Servisi ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Demirdöküm Neva  F2 Arızası: Kullanım suyu sensör problemi: Demirdöküm Neva kombide bu hata kodu yer aldığı zaman kombiden sıcak su alamazsınız. Kombide sıcak su için görev alan parçalardan biri olan sensörün arızalı olduğunu anlatan hata kodudur. Parça değişim işlemi gerekebilir. Bu sebeple de yardımları Neva Servisi’nden almalısınız. 
  • Demirdöküm Neva  F3 Arızası: Tesisat devresi gidiş sensör problemi: Neva kombi içinde bulunan kaloriferler için çalışmakta olan sensörde sorun olduğu zaman Neva kombide bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu durum karşısında peteklerinizde ısınma durumu olmaz. Genelde kış aylarında karşılaşılan bir arıza kodudur. 
  • Demirdöküm Neva  F4 Arızası: İyonizasyon problemi: Neva kombide iyonizasyon yani gaz besleme sorunu olduğunu belirtir. Bu arıza durumu bir nevi gaz yokluğu olarak da adlandırılabilir. Dairede gaz var mı diye emin olunmalıdır. Gaz konusunda sorun yok ise iyonizasyon, ateşleme elektrotlarında sorun olabilir. Bunun yanı sıra elektronik kart ya da gaz grubu da arıza olabilir. Net teşhis ve çözüm adına Neva Kombi Servisi’ni aramanızı öneririz.
  • Demirdöküm Neva  F5 Arızası: Hava akış sorunu: Bu durumda karşılaştığınız sorun prosestat ile alakalı olabilir. Neva kombi bu durumda çalışma sağlamaz. Sorunun çözümlenmesi parça değişimine bağlı olacağından servis çağırmanız gerekir.
  • Demirdöküm Neva  F6 Arızası: Tesisat devresi dönüş sensör sorunu: Peteklerin ısıtma sağlamayacağı bir arıza kodudur. Bu durum karşısında yapmanız gereken şey Demirdöküm Kombi Neva Servisi ile görüşüp yardım almaktır.
  • Demirdöküm Neva  F9 Arızası: Prosestatta kısa devre sorunu demektir. Neva kombi bu arıza durumunda çalışma sağlamaz. Sorunun çözümlenmesi adına Neva Servisi’nden yardım almanız gerekmektedir.
  • Demirdöküm Neva  F10 Arızası: Tesisat devresi su basınç sorunu: Neva kombi tesisatındaki suyun yetersiz olduğunu belirten arıza kodudur. Bu sorunla karşılaşıldığı zaman Neva kombiye su basmak gerekir. Su basma uygulamasını Neva kombi altında yer alan doldurma musluğu ile yapmalısınız. Su basma uygulaması 1,5 bar değerine gelecek şekilde olmalıdır. Bu değere geldikten sonra eğer düzelme durumu söz konusu olmaz ise cihaza reset atmanız gerekir. Yine de bir düzelme olmadı ise Neva Kombi Servisi’ni aramanız gerekir. Su basınç sondası arızalı olabilir ve bu sebeple de sorun yaşıyor olabilirsiniz.
  • Demirdöküm Neva  F11 Arızası: Sirkülasyon sorunu: Neva kombide sirkülasyon hatası olduğunu belirten bir hata kodudur. Bu durumda sorun başta pompa olmak üzere; kalorifer filtresinin tıkalı olması, peteklerin tıkalı olması, basınç sondasının arızalı olup pompanın çalıştığını algılamıyor olması gibi durumlar söz konusu olabilir. Arızanın yerinde görülmesi daha sağlıklıdır. Bu nedenle de bu sorunla karşılaştığınız zaman Demirdöküm Kombi Servisi’nin 0543 810 40 42  numarasını arayarak yardım almalısınız.
  • Demirdöküm Neva  F12 Arızası: Düşük voltaj sorunu: Demirdöküm Neva kombiye gelen voltajın düşük olduğunu gösterir. Bu durumda voltajların düzene girmesi açısından bir süre kadar beklemenizi öneririz. Uzun süre bekleme sonrasında düzelme olmaz ise servisi arayarak yardım talep etmeniz gerekir. Voltaj sebebi ile elektronik kart hasar görmüş olabilir ve müdahalesi gerekebilir. Aynı sorunun tekrardan yaşanılmaması amacı ile önerimiz voltaj düzenleyici regülatörün kullanılmasıdır. Bu talebiniz ya da sorunun çözümlenmesi talebiniz için Demirdöküm Neva Kombi Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Demirdöküm Neva Arıza Kodları

 

0543 810 40 42

 

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi