Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

acil klima bakım servisi

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Demirdöküm Nitromix Arıza Kodları

 Demirdöküm Nitromix Kombi

Demirdöküm Nitromix Hata Kodları


 • Demirdöküm Nitromix F00/F10 Arıza Kodu: Gidiş suyu sensör hatası: Sensörün arızalı olduğunu ya da kablosunun yerinden çıkıp temassızlık olduğunu bildiren hata kodudur. Cihaza müdahale etmeden Nitromix Servisi’ni aramalısınız.
 • Demirdöküm Nitromix F01/F11 Arıza Kodu: Dönüş suyu sensör hatası: Sensör arızası anlamını taşıyan hata kodudur. Dönüş suyu sensörü ya arızalıdır ya da kablosunda kısa devre olabilir. Demirdöküm Nitromix Servisi’ni arayınız.
 • Demirdöküm Nitromix F20 Arıza Kodu: Aşırı ısınma hatası: Kombide bulunan sensörlerin yüksek sıcaklığa eriştiğini belirten hata kodudur. Bu durumda Nitromix Kombi Servisi ile görüşmelisiniz.
 • Demirdöküm Nitromix F22 Arıza Kodu: Tesisat su basınç hatası: Tesisatta bulunan suyun 1 bardan daha az olduğunu gösteren hata kodudur. Bu durumda kombiye yeteri kadar (1,5 kadar) su basılmalıdır. Sorun bu şekilde çözümlenecektir. Düzelme olmaz ise de mutlaka Nitromix Servisi ile görüşmelisiniz.
 • Demirdöküm Nitromix F23 Arıza Kodu: Maksimum sıcaklık farkı hatası: Tesisattaki sirkülasyon hızının ya çok fazla ya da hiç olmadığını bildiren hata kodudur. Bu durumda tesisat ve kalorifer vanalarına bakarak vanaları açmalısınız. Sorun devam ederse de mutlaka Demirdöküm Nitromix Servisini aramalısınız.
 • Demirdöküm Nitromix F26 Arıza Kodu: Gaz valfi hatası: Kombide gaz valfinin yerinden çıkmış olduğunu ya da arızalı olduğunu bildiren hata kodudur. Kullanıcı olarak cihaza müdahale edemezsiniz. Yardım için Nitromix Servisi’ni aramalısınız
 • Demirdöküm Nitromix F27 Arıza Kodu: Alev algılama hatası: Nitromix kombide bu hata kodu var ise iyonizasyon elektrodu arızalı demektir. Nitromix Servisi ile görüşmelisiniz.
 • Demirdöküm Nitromix F28/F29 Arıza Kodu: İyonizasyon hatası: Kombiye gazın gelmediğini belirten hata kodudur. Bu durumda evin gaz beslemesi kontrol edilmelidir. Kontrol edilip sorunun devam ettiği durumlarda Demirdöküm Nitromix Servisi’ni aramanız gerekir.
 • Demirdöküm Nitromix F32 Arıza Kodu: Hatalı hava basınç hatası: Kombide donma korumasında fan hızında bir sorun olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda kullanıcı olarak cihaza müdahale edemezsiniz. Nitromix Servisi ile görüşmelisiniz.
 • Demirdöküm Nitromix F49 Arıza Kodu: Voltaj hatası: Haberleşme bağlantı sorunu olduğunu bildiren hata kodudur. Bu durumda sizin Nitromix Servisi ile görüşmeniz gerekmektedir.
 • Demirdöküm Nitromix F61/F63/F64 Arıza Kodu: Ana kart hatası: Kombide ana kart sorunu olduğunu belirten hata kodlarıdır. Bu durumda kartın tamir ya da değişim işlemi hakkındaki bilgileri ancak servis çağırarak öğrenebilirsiniz.
 • Demirdöküm Nitromix F62 Arıza Kodu: Ateşleme hatası: Genelde gaz valfi hatası olarak bilinir. Kullanıcı olarak cihaza dokunmadan diren Nitromix Servisi’nden yardım almalısınız.
 • Demirdöküm Nitromix F65 Arıza Kodu: Ana kart devresinde aşırı ısınma hatası: Kombide elektronik kart bölümünde aşırı ısınma durumu olduğunu belirten hata kodudur. Bu durum direk elektronik hatası olarak da kabul edilebilir. Demirdöküm Kombi Servisi ile görüşmelisiniz.
 • Demirdöküm Nitromix F67 Arıza Kodu: Alev algılama hatası: Kombide alev algılama sorunu olduğunu belirten hata kodudur. Bu duruma genelde karşımıza arızalı olarak çıkan parça elektronik karttır. Yine de yapmanız gereken cihaza müdahale etmeden Nitromix Servisi’ni aramaktır.
 • Demirdöküm Nitromix F68 Arıza Kodu: Alev sinyali dalgalanma hatası: Nitromix kombide alev algılama sorunu anlamını taşıyan hata kodudur. Bu durumda alev sinyalinde dalgalanma var demektir ve bu duruma ancak servis müdahale edebilir.
 • Demirdöküm Nitromix F70 Arıza Kodu: Kartlar arasında uyumsuzluk hatası: Kombide bulunan ana kart ve ara yüz kartının birbirine tanımlanmamış olduğunu belirten hata kodudur. Bu duruma servis müdahale edeceği için Nitromix Servisi’ni aramalısınız.
 • Demirdöküm Nitromix F71 Arıza Kodu: Su akış sensör hatası: Kombide su akış sensörü kablosunun yerinden çıkmış olabileceğini ya da sensörde sorun olduğunu bildiren hata kodudur. Bu durumda cihaza Nitromix Servisi tarafından müdahale edilmelidir.
 • Demirdöküm Nitromix F72 Arıza Kodu: Kalıcı maksimum sıcaklık farkı hatası: Bu sorun kombide gidiş dönüş sensörünün aynı sıcaklığı gösterdiğini belirtir. Bu durumda kullanıcı olarak Demirdöküm Kombi Servisi telefonunu 0543 810 40 42 aramanız gerekir.
 • Demirdöküm Nitromix F73/F74 Arıza Kodu: Basınç sensör hatası: Bu hata kodu ekranda belirdiğinde sensörün kısa devre yaparak arızalandığını ya da kablosunun yerinden çıktığını söyleyebiliriz. Bu duruma ancak Nitromix Servisi müdahale edebilir. Servis yardımı almalısınız.
 • Demirdöküm Nitromix F76 Arıza Kodu: Termal sigorta hatası: Nitromix kombide aşısı ısınma sigortasının yerinden çıktığını ya da eşanjörde aşısı ısınmanın meydana geldiğini belirten hata kodudur. Sorunun çözümlenmesi adına Nitromix Servis‘ini aramanız gerekmektedir.
 • Demirdöküm Nitromix F77 Arıza Kodu: Gaz valfi motor hatası: Bu uygulamanın sağlanamadığını belirten arıza kodudur. Bu kod ekranda belirdiğinde direk olarak Demirdöküm Nitromix Servisi ile görüşmelisiniz.
 • Demirdöküm Nitromix F83 Arıza Kodu:  Tesisattaki su yetersiz: Brülörün devreye girmesine rağmen sıcaklığın yükselmediğini belirtir. Bu durumda cihaza yeterli seviyede (1,5 kadar) su basmalısınız. Su basma işleminden sonra cihaz düzelecektir.
 • Demirdöküm Nitromix F84 Arıza Kodu: Kalıcı maksimum sıcaklık farkı hatası: Sensörülerin okuduğu sıcaklık farkının normal çalışma koşullarına aykırı olduğunu yani uymadığını belirten hata kodudur. Nitromix Servisi’nden yardım almalısınız.
 • Demirdöküm Nitromix F85 Arıza Kodu: Sensör hatası: F84 hata kodunda olduğu gibi sensörlerin okuduğu sıcaklık farkının çalışma koşullarına uymadığını belirtir. Demirdöküm Nitromix Servisi ile görüşmelisiniz.
 • Demirdöküm Nitromix F86 Arıza Kodu: Yerden ısıtma kontak hatası: Cihazın bu uygulamayı sağlamadığı belirten hata kodudur. Arıza tespiti ve müdahale için Nitromix Servisi’nden yardım almalısınız.
 • Demirdöküm Nitromix Err Arıza Kodu: Kullanıcı ara yüz hatası: Kullanıcı ara yüz kartında haberleşme problemi olduğunu belirten hata kodudur. Nitromix Servisi’ni arayarak yardım alabilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix Kombi Arıza Kodları

 

0543 810 40 42

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi