Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Demirdöküm Atron Arıza Kodları

Demirdöküm Atron Arıza Kodları

 • Demirdöküm Atron  F1 Arıza Kodu : Atron kombide aşırı ısınma meydana geldiğini belirten arıza kodudur. Bu durumda limit termostatında sorun var diyebiliriz. Parça değişimi gerekeceği için Demirdöküm Atron Servisi ile görüşmeniz gerekmektedir.
 • Demirdöküm Atron  F2 Arıza Kodu : Sıcak su ntc sinde sorun olduğunu belirten uyarı kodudur. Bu durumda sıcak su sensörü arızalı olduğu için kombi sıcak su vermez. Sorunun çözümlenmesi için sensör değişimi gerekmektedir. Bunun için Atron Kombi Servisi’ni aramalısınız.
 • Demirdöküm Atron  F3 Arıza Kodu : Kombinin tesisata yolladığı suyun değerini ölçme görevinde olan sensöründe bağlantı sorunu yaşanıyor demektir. Bu durumda tüketici olarak müdahale edebileceğiniz herhangi bir işlem olmamaktadır. Demirdöküm Kombi Servisi’ni 0543 810 40 42  numaralı telefondan arayarak yardım istemelisiniz.
 • Demirdöküm Atron F4 Arıza Kodu : Cihazın ateşlemeyi yapmadığını belirten bu uyarı kodunda cihaz ateşlemeyi sağlamadığı için verimli olmaz. Bu nedenle de gaz valfinde ya da iyonizasyonda sorun var dyebiliriz. Demirdöküm Teknik Servisi arayarak konu hakkında yardım almalısınız.
 • Demirdöküm Atron F5 Arıza Kodu : Hava akışının sağlanmadığını belirten hata kodudur. Kombi ekranında bu uyarı kodu belirdi ise hava prosestatı arızalı diyebiliriz. Prosestat değişimi gerekeceği için Atron Kombi Servisi’ni aramanız gerekmektedir.
 • Demirdöküm Atron F6 Arıza Kodu : Cihazın tesisata gönderdiği suyun dönüş değerini ölçme görevinde olan sensörünün arızalı olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumun çözümlenmesi için Atron Servisi ile görüşmeniz gerekmektedir.
 • Demirdöküm Atron F7 Arıza Kodu : Kombi ekranında F7 hata kodu belirdi ise gaz armatürün de sorun var demektir. Gaz armatöründe sorun olduğu için cihaz ateşleme yapmaz doğal olarak da Atron kombi verim sağlamaz. Bu durumda sorunun çözüme ulaşması için Demirdöküm Kombi Servisi’ni aramalısınız.
 • Demirdöküm Atron F8 Arıza Kodu : Cihazın tesisat devresine göndermekte olduğu suyun değerini ölçme görevinde olan sensöründe aşırı ısınma problemi olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda sensör değişimi gerekebilir. Cihaza müdahale etmemeli direk Demirdöküm Atron Servisi’ni arayarak yardım almalısınız.
 • Demirdöküm Atron F9 Arıza Kodu : Prosestatta kısa devre sorunu olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda hava prosestatı arızalı bu sebeple de hava akışını sağlamıyor diyebiliriz. Parça değişimi sonrasında sorun çözümlenecektir. Yalnız bunun için Dermirdöküm Servisi ile görüşmeniz gerekmektedir.
 • Demirdöküm Atron F10 Arıza Kodu : Atron kombinin basıncının 0,3 barın altında olduğunu gösteren uyarı kodudur. Bu durumda kombiye 1,5 bar kadar doldurma musluğu ile su basmalı sonrasında cihaza reset atmalısınız. Sorun bu şekilde çözümlenecektir.
 • Demirdöküm Atron F11 Arıza Kodu : Atron kombide bu uyarı kodu belirdi ise su akışı sağlanmıyor demektir. Bu durumda kombi içinde su dolaşımı olmuyor diyebiliriz. Sorunun çözümlenmesi için Demirdöküm Kombi Servisi’ni aramalısınız.
 • Demirdöküm Atron F12 Arıza Kodu : Daireye gelen voltajın 165 V altında olduğunu belirten arıza kodudur. Bu durumda cihazı kullanmamalı voltaj dengeleyici özellikte olan regülatör cihazını kullanmalısınız. Aksi taktirde cihazın içinde bulunan parçaları zarar görerek yanabilir.
 • Demirdöküm Atron F13 Arıza Kodu : Atron kombinin kalorifer gidiş ve dönüş sensörlerinin arasındaki sıcaklık farkında problem olduğunu belirten uyarı kodudur. Bu durumda Demirdöküm Teknik Servisi’ni aramalısınız.

Demirdöküm Atron Kombi Arıza Kodları

 

0543 810 40 42

 

 

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi