Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

acil klima bakım servisi

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Muratpaşa Petek Temizliği

Petek Temizleme, Muratpaşa

 

MURATPAŞA PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Muratpaşa kombi petek temizliği; Tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Kalorifer tesisatınızdaki ısınmadan kaynaklı biriken tortu ve balçıklaşmış su özel makinalar ile temizlenmektedir.

Petek temizliği Muratpaşa, olarak; Kombi cihazlarınızın ısınma ihtiyacını karşılaması için rutin bakım ve petek temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Petek bakımı'nda önemli etken filtre ve kalorifer temizliğidir. Müsait radyatör sökülerek, petek temizleme makinası bağlanır ve tesisat kombi cihazınızdan de monte veya mevcut vanaları kapatıldıktan sonra bütün petekler tek bir noktadan temizlenmektedir.

Petek temizliği yapılan tesisattan %30'a varan ısı tasarrufu elde edebilirsiniz.

Muratpaşa petek temizleme servisi, olarak; Günümüzde yaygınlaşan doğalgaz kış aylarında konforlu ısınma sağlamaktadır. Kombi ısınma sisteminde sürekli aynı su devir daim etmesinden kaynaklı tortu ve çamur meydana gelmektedir. Çamurlaşmış su devir daimi yavaşlatır ve kombi yüksek derecede yanmasına rağmen randıman vermez.

Muratpaşa petek temizleme; Son sistem petek temizleme makinalarımız ve profesyonel kadromuz ile petekleriniz sökülmeden sadece bir petek sökülerek makina bağlantısı yapılır ve kombi haricinde temiz su yardımıyla pis su tahliye edilir.

Kombi'nizin ve tesisat'ınızın sağlıklı ve uzun ömürlü çalışması için düzenli olarak kombi bakımı, petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir.

Muratpaşa kombi bakımı; Kombi, ev ve işyerlerinde ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan elektronik bir cihazdır. Kombi bakımı, cihazınızın daha verimli ve güvenli çalışmasını sağlamak için düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Kombi bakımı'nda Muratpaşa kombi bakımı, olarak hizmetinizdeyiz. Kombi bakımı cihazın iç ve dış yüzeyinin temizlenmesi, cihazın içerisindeki su bağlantıları, doğalgaz yanma basıncı, elektrik tesisatının kontrolleri yapılmalıdır. Kombi bakımı'nda yanma odası, fan ve baca temizliği, genleşme tankı hava kontrolü yapılmalı, eksik ise tamamlanmalıdır. Kombi bakımı düzenli olarak yaptırılmalı, genelde yılda bir kez yapılmasını tavsiye etmekteyiz.

Doğalgaz faturalarınız cebinizi değil evinizi ısıtsın istiyorsanız, Muratpaşa kombi bakımı petek temizliği, size bir telefon kadar yakındır.

Kombi bakımı, Muratpaşa

 

0537 486 32 55

 

Kombi bakımı petek temizliği, Muratpaşa

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi