Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

acil klima bakım servisi

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Çırçır Petek Temizliği

Petek temizliği, Çırçır

 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ ÇIRÇIR

Petek temizliği, kombi bakımı; Tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Kalorifer tesisatınızdaki ısınmadan kaynaklı biriken tortu ve balçıklaşmış su özel makinalar ile temizlenmektedir.

Petek temizliği Çırçır, olarak; Kombi cihazlarınızın ısınma ihtiyacını karşılaması için rutin bakım ve petek temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Petek bakımı'nda önemli etken filtre ve kalorifer temizliğidir. Müsait radyatör sökülerek, petek temizleme makinası bağlanır ve tesisat kombi cihazınızdan de monte veya mevcut vanaları kapatıldıktan sonra bütün petekler tek bir noktadan temizlenmektedir.

Petek temizliği yapılan tesisattan %30'a varan ısı tasarrufu elde edebilirsiniz.

Kalorifer peteklerinizin alt kısmı soğuk, üst kısmı sıcak'sa temizlenme vakti gelmiş, acil petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Çırçır petek temizleme servisi'mize ulaşmak için çağrı merkezimiz 7/24 çalışmakta olup günün her saati servis kaydı ve randevu oluşturmak için arayabilirsiniz.

Çırçır petek temizliği, yapan firmalar; Servisimiz bünyesinde profesyonel ekibimizle aynı gün servis hizmeti vermekteyiz.

Çırçır petek temizliği, olarak; Günümüzde yaygınlaşan doğalgaz kış aylarında konforlu ısınma sağlamaktadır. Kombi ısınma sisteminde sürekli aynı su devir daim etmesinden kaynaklı tortu ve çamur meydana gelmektedir. Çamurlaşmış su devir daimi yavaşlatır ve kombi yüksek derecede yanmasına rağmen randıman vermez.

Çırçır petek temizleme servisi; Son sistem petek temizleme makinalarımız ve profesyonel kadromuz ile petekleriniz sökülmeden sadece bir petek sökülerek makina bağlantısı yapılır ve kombi haricinde temiz su yardımıyla pis su tahliye edilir.

Kombi'nizin ve tesisat'ınızın sağlıklı ve uzun ömürlü çalışması için düzenli olarak kombi bakımı, petek temizliği yaptırmalısınız.

Çırçır kombi bakımı; Kombi, ev ve işyerlerinde ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan elektronik bir cihazdır. Kombi bakımı, cihazınızın daha verimli ve güvenli çalışmasını sağlamak için düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Kombi bakımı'nda Çırçır kombi bakımı olarak hizmetinizdeyiz. Kombi bakımı cihazın iç ve dış yüzeyinin temizlenmesi, cihazın içerisindeki su bağlantıları, doğalgaz yanma basıncı, elektrik tesisatının kontrolleri yapılmalıdır. Kombi bakımı'nda yanma odası, fan ve baca temizliği, genleşme tankı hava kontrolü yapılmalı, eksik ise tamamlanmalıdır. Kombi bakımı'nı düzenli olarak yaptırmalı, genelde yılda bir kez yapılmasını tavsiye etmekteyiz.

Doğalgaz faturalarınız cebinizi değil evinizi ısıtsın istiyorsanız, Çırçır kombi bakımı, petek temizliği size bir telefon kadar yakındır.

Kombi bakım servisi, Çırçır

 

0537 486 32 55

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi