Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

acil klima bakım servisi

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Beşiktaş Petek Temizliği

Petek temizleme servisi Beşiktaş

 

BEŞİKTAŞ PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Beşiktaş petek temizliği, kombi bakımı; Tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Kalorifer tesisatınızda ısınmadan kaynaklı biriken tortu ve balçıklaşmış su özel makinalar ile temizlenmektedir.

Petek temizliği Beşiktaş, olarak; Kombi cihazlarınızın ısınma ihtiyacını karşılaması için rutin petek temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Petek temizliğinde önemli etken filtre ve kalorifer temizliğidir. Müsait radyatör sökülerek, petek temizleme makinası bağlanır ve tesisat kombi cihazınızdan de monte edilip veya mevcut vanaları kapatıldıktan sonra bütün petekler tek bir noktadan temizleme işlemi yapılmaktadır.

Petek temizliği yapılan tesisattan %30'a varan ısı tasarrufu elde edebilirsiniz.

Kalorifer peteklerinizin alt kısmı soğuk, üst kısmı sıcak'sa petek temizleme vakti gelmiş ve acil petek temizleme servisi, Beşiktaş petek temizleme servis'imize ulaşmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz 7/24 çalışmakta olup günün her saati servis kaydı ve randevu oluşturmak için arayabilirsiniz.

Beşiktaş petek temizliği yapan firmalar; Servisimiz bünyesinde profesyonel ekibimizle aynı gün servis hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş petek temizliği, olarak; Günümüzde yaygınlaşan doğalgaz kış aylarında konforlu ısınma sağlamaktadır. Doğalgaz kombi ısınma sisteminde sürekli aynı su devir daim etmesinden kaynaklı tortu ve çamur meydana gelmektedir. Çamurlaşmış su devir daimi yavaşlatır ve kombi yüksek derecede yanmasına rağmen randıman vermez.

Beşiktaş petek temizleme servisi; Son sistem petek temizleme makinalarımız ve profesyonel usta kadromuz ile petekleriniz sökülmeden sadece bir petek sökülerek makina bağlantısı yapılır ve kombi haricinde temiz su yardımıyla pis su tahliye edilir.

Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı, uzun ömürlü olması için düzenli olarak kombi bakım, petek temizliği yaptırmalısınız.

Beşiktaş kombi bakımı; Kombi, ev ve işyerlerinde ısınma ve sıcak su sağlayan elektronik cihazdır. Kombi bakımı, cihazınızın daha verimli ve güvenli şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli yapılması gerekmektedir.

Kombi bakım'ında Beşiktaş kombi bakım, olarak hizmetinizdeyiz. Kombi bakımı cihazın iç ve dış yüzeyinin temizlenmesi, cihaz içerisindeki su bağlantıları, doğalgaz basıncı, elektirik tesisatının kontrolleri yapılmalıdır. Kombi bakım'ında yanma odası, fan ve baca temizliği, genleşme tankı hava kontrolü yapılmalı eksik ise tamamlanmalıdır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmalı, genellikle yılda bir kez bakım yapılmasını önermekteyiz.

Doğalgaz faturalarınız cebinizi değil evinizi ısıtsın istiyorsanız, Beşiktaş kombi bakımı, petek temizliği size bir telefon kadar yakındır.

Kombi bakım servisi Beşiktaş

 

0537 486 32 55

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi