Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

acil klima bakım servisi

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Silivri Petek Temizliği

Silivri petek temizleme servisi

 

SİLİVRİ PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Silivri petek temizliği, kombi bakımı; Tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak yapılması gereken bakım işlemidir. Kalorifer tesisatınızda ısınmadan kaynaklı biriken tortu ve balçıklaşmış su özel makinalar ile temizlenmektedir.

Petek temizliği Silivri, olarak; Kombi cihazlarınızın ısınma ihtiyacını karşılaması için rutin petek temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Petek temizliğinde önemli etken filtre ve kalorifer temizliğidir. Petek temizleme makinası müsait bir radyatör peteği sökülerek, petek temizleme makinası bağlanır ve tesisat kombi cihazınızdan de monte edildikten sonra bütün petekler tek bir noktadan temizleme işlemi yapılmaktadır.

Petek temizliği yapılan tesisattan %30'a varan ısı tasarrufu elde edebilirsiniz.

Kalorifer peteklerinizin alt kısmı soğuk, üst kısmı sıcak'sa petek temizleme vakti gelmiş ve acil petek temizleme servisi, Silivri petek temizleme servisimize ulaşmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat çalışmakta olup günün her saati servis kaydı ve randevu oluşturmak için arayabilirsiniz.

Silivri petek temizliği yapan firmalar; Servisimiz bünyesinde profesyonel ekibimizle aynı gün servis hizmeti vermekteyiz.

Silivri petek temizliği, olarak; Günümüzde yaygınlaşan doğalgaz kış aylarında konforlu ısınma sağlamaktadır. Doğalgazlı ısınma sisteminde sürekli aynı su devir daim etmesinden kaynaklı sürekli ısınıp sürkülasyon olan kalorifer suyu kireç'ten kaynaklı tortu ve çamur meydana gelmektedir. Çamurlaşmış su devir daimi yavaşlatır ve kombi yüksek derecede yanmasına rağmen randıman vermez.

Silivri petek temizleme servisi; Son sistem petek temizleme makinalarımız ve profesyonel usta kadromuz ile petekleriniz sökülmeden sadece bir petek sökülerek makina bağlantısı yapılır ve temizleme işlemi tek noktadan yapılmaktadır.

Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı uzun ömürlü olması için düzenli olarak kombi bakımı, petek temizliği yaptırmalısınız.

Silivri kombi bakımı; Kombi, ev ve işyerlerinde ısınma ve sıcak su sağlayan önemli elektronik cihazlardandır. Kombi bakımı, cihazınızın daha verimli ve güvenli şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Kombi bakım'ında Silivri kombi bakım, olarak hizmetinizdeyiz. Kombi bakımı cihazın iç ve dış yüzeyinin temizlenmesi, cihaz içerisindeki su basıncı, doğalgaz yanma basıncı ve elektirik tesisatının kontrolleri yapılmalıdır. Kombi bakım'ında yanma odası, baca ve fan temizliği yapılmalı, genleşme tankı hava kontrolü yapılmalı eksik ise tamamlanmalıdır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmak için bir plan oluşturulması önemli olup, genellikle yılda bir kez bakım yapılmasını önermekteyiz.

Doğalgaz faturalarınız cebinizi değil evinizi ısıtsın istiyorsanız, Silivri kombi bakımı, petek temizliği, size bir telefon kadar yakındır.

Kombi bakım servisi Silivri

 

0537 486 32 55

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi