Euzu besmele

 

       

 

Kombi Klima Servisi

 

 

 

Kombi klima servisi

 

acil klima bakım servisi

 

zeytinburnu kombi bakım servisi

Kombi servisiKlima bakım servisi
acil klima kombi servisi
 
 
 
KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi-bakim-servisi


 

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Klima bakım servisi


 

Beylikdüzü Petek Temizliği

Beylikdüzü petek temizleme servisi

 

BEYLİKDÜZÜ PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Beylikdüzü petek temizliği, kombi bakımı, tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak yapılması gereken bakım işlemidir.

Kalorifer tesisatınızda ısınmadan kaynaklı biriken tortu ve balçıklaşmış su özel makinalar ile temizlenmektedir.

Petek temizliği Beylikdüzü; Kombi cihazlarınızın ısınma ihtiyacını karşılaması için rutin petek temizleme işlemi yapılması gerekmektedır. Petek temizliğinde önemli etken filtre temizliğidir. Petek temizleme makinası müsait bir kalorifer peteği sökülerek, temizleme makinası bağlanır ve tesisat kombi cihazınızdan de monte edildikten sonra bütün petekler tek bir noktadan temizleme işlemi yapılmaktadır.

Petek temizliği yapılan tesisattan %30'a varan ısı tasarrufu elde edebilirsiniz.

Kalorifer peteklerinizin alt kısmı soğuk, üst kısmı sıcak'sa petek temizleme vakti gelmiş ve yerinde hizmet için Beylikdüzü petek temizleme firmamıza ulaşmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz 7/24 çalışmakta olup günün her saati servis kaydı ve randevu oluşturmak için arayabilirsiniz.

Beylikdüzü petek temizliği yapan firmalar; Servisimiz bünyesinde profesyonel ekibimizle aynı gün içinde servis hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü'nde petek temizliği yapan firma'lar olarak; Günümüzde yaygınlaşan doğalgaz kış aylarında konforlu ısınma sağlamaktadır. Doğalgazlı ısınma sisteminde sürekli aynı su devir daim olduğu için sürekli ısınıp sürkülasyon olan ısıtma suyunda zamanla kireç'ten kaynaklı tortu ve çamur meydana gelmektedir. Bu kirlenme sonucu kombi ve tesisat içerisindeki su devir daimi yavaşlar ve kombi yüksek derecede yanmasına rağmen randıman vermez.

Beylikdüzü petek temizleme servisi; Son sistem petek temizleme makinalarımız ve profesyonel usta kadromuz ile petekleriniz sökülmeden sadece bir petek sökülerek makina bağlantısı yapılır ve temizleme işlemi tek noktadan yapılmaktadır.

Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak kombi bakımı, petek temizliği yaptırmalısınız.

Beylikdüzü kombi bakımı; Kombi, ev ve işyerlerinde ısınma ve sıcak su sağlayan önemli elektronik cihazlardandır. Kombi bakımı, cihazınızın daha verimli ve güvenli şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Kombi bakımı'nda Beylikdüzü kombi bakım, olarak hizmetinizdeyiz. Kombi bakımı cihazın iç ve dış yüzeyinin temizlenmesi, cihaz içerisindeki su basıncı, doğalgaz yanma basıncı ve elektirik tesisatı kontrolleri yapılmalıdır. Kombi bakımı'nda yanma odası, baca, fan temizliği yapılmalı kontrollü bir şekilde teknisyen tarafından temizlenmelidir. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmak için bir plan oluşturması önemli olup, genellikle yılda bir kez bakım yapılmasını önermekteyiz.

Doğalgaz faturalarınız cebinizi değil eviniz ısınsın istiyorsanız, Beylikdüzü petek temizliği, olarak size bir telefon kadar yakınız.

Kombi bakımı Beylikdüzü

 

0537 486 32 55

MERKEZİ ISITMA KAZAN SERVİSİ

Kombi kazan Boiler servisi

Servisimiz bünyesinde Kombi kaskad sistemi bakım ve onarımı yapmaktayız.


 

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Petek temizleme  servisi

Kara kış kapınızı çalmadan önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye eder

Kombinizin yapmış oldugu ısıtma suyu devir daim sisteminin temizliği faturada ve ısıda fark etmektedir.

petek temizleme servisi