• https://www.facebook.com/kombidogalgazservisi
  • https://plus.google.com/113562403297773437540

           

  0539 566 04 47  


          
ACİL SERVİS

Başakşehir su tesisatçısı

Merhabalar Hedef Teknik olarak Başakşehir bölgesinde basaksehir su tesisatçısı olarak hizmet vermekteyizHedef Teknik olarak verdiğimiz hizmetler = başakşehir su tesisatçısı, başakşehir kombi petek temizliği, başakşehir doğalgaz tesisatı, klozet iç takımı ve musluk tamiri ve tüm sıhhi tesisat işleriniz için basaksehir su tesisatçı'sını aramanız yeterli olacaktır

05395660447

Su tesisatçısı başakşehir, başakşehir su tesisatçısı, su tesisat ustası başakşehir, başakşehir kombi petek bakımı, kombi bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.
Başakşehir bölgesinde basaksehir su tesisatçısı olarak tüm semtlere mobil servisimiz mevcuttur, mobil servis ekibimiz 30 dk içinde evinizde, işyerinizde olacaktır.
Başakşehir acil su tesisatçısı, olarak acil işlerinize öncelik vermekteyiz.
Basaksehir sıhhi su tesisatı ve klozet iç takım tamiratı, asma klozet montajı ve tamiri yapmaktayız.
Başakşehir'de kombi demontajı ve montajı yapmaktayız, İgdaş yetkili mühendislerimiz tarafından doğalgaz projesi ve kombi cihaz değişim formu verilmektedir.
Başakşehir doğalgaz tesisatçısı olarak doğalgaz tadilat işlerinizde gün içinde iş teslimi yapmaktayız.

Başakşehir bölgesinde su basıncından kaynaklanan su bataryası, musluk bozulmalarını su saatinize basaksehir su tesisatçısı tarafından basınç düşürücü taktırarak önlüyebilirsiniz.
Unutmayınızki siz evde bulunmadığınız zamanlarda yaşanan su basıncı evinizi su basmalarına olanak verebilir. 

Basaksehir su tesisatçısı olarak musluk, batarya değişimi tamiratı ve montajı, klozet iç takımı tamiratı ve değişimi yapmaktayız.

Kullanmış olduğumuz malzeme ve işçilik 1 Yıl Garantilidir

Ustalarımızdan yaptırdığınız işe dair makbuz almayı ihmal etmeyiniz !
!

Basaksehir su tesisatçısı olarak sıhhi tesisat işleriniz haricinde basaksehir kalebodur ustası, basaksehir fayans ustası, başakşehir boya badana ustası ve komple tadilat, basaksehir elektrikçi, basaksehir elektirik ustası, basaksehirde elektirikle alakalı işlerinizede talibiz.

Basaksehir tesisatçı, olarak güler yüzlü hizmet ve kaliteli işçilik sunmaktayız,


Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 22° 12°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.54595.5682
Euro6.38556.4111